Havelka Roman (Jemnice 1877 - 1950 Znojmo)
Pohled na Cornštejn, signováno a datováno vpravo dole Rom. Havelka 1933, olej/plátno, 50 x 65 cm, lehce poškozený rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |